Sveikiname jaunuosius sportininkus

Gegužės 8-9 d. Jaunųjų technikų centro sportinės radiopelengacijos būrelio (vadovas Algimantas Dapkus) ir radiopelengacijos sporto klubo “Pelengas” jungtinė komanda dalyvavo sportinės radiopelengacijos Europos klubų taurės varžybose Lenkijoje Zamošč mieste. Komanda iškovojo 8 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos medalius. Jaunųjų technikų centro būrelio mokinė Austėja Micevičiūtė (M12) iškovojo 3 aukso medalius (Foxoringas, 144 MHz, 3,5 MHz) rungtyse, Miglė Šarpilo (M14)- sidabro ir du aukso medalius, Gabija Ilgavičiūtė (M14)- bronzos medalį (144 MHz), Rolandas Volbikas (V16) – iškovojo 4- ją vietą. Varžybose startavo ir komandos vadovas. Algimantas Dapkus (V50) grupėje 3,5 MHz rungtyje iškovojo bronzos medalį. Sveikiname komandą su pergale taurės varžybose.