Kalėdinės lėktuvėlių skraidinimo varžybos

Jaunųjų technikų centre vyko atviros asmeninės mokinių aviamodelių varžybos “Skrydis”. Varžybose dalyvavo  jaunieji modeliuotojai iš Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro- vadovas Juozas Svirušis)(Mažeikių MTKC) ir Šiaulių jaunųjų technikų centro (Šiaulių JTC). Šiaulių jaunuosius technikus atstovavo aviamodeliavimo (vadovas Vytautas Steponavičius) ir pradinio techninio modeliavimo (vadovė Rima Vingilienė) būrelių mokiniai. Varžybų dalyviai  rungėsi su savo darbo lėktuvėliais trijose rungtyse: skraidino juos iš nustatyto atstumo į taikinį- vartus: iš rankos, su gumos varikliu ir gumine laidyne. Septyniolika varžybų dalyvių buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: jaunesniųjų (iki 11 metų), vyresniųjų (iki 14 metų).

Jaunesniųjų grupėje ranka paleidžiamų modelių rungtyje Matas Baranauskas (Mažeikių MTKC) iškovojo I-ąją, IIąją- Augustas Lėgaudas (Šiaulių JTC pradinio techninio modeliavimo būrelis), III-ąją- Evelina Jaugaitė (Mažeikių MTKC). Vyresniųjų grupėje ranka toje pat rungtyje I-ąją vietą iškovojo Mantas Vindašius (Mažeikių MTKC), II-ąją- Domas Žilinskas (Šiaulių JTC aviamodeliavimo būrelis), III-ąją- Emilijus Kaleganovas  (Mažeikių MTKC).

Su gumos varikliu paleidžiamų modelių rungtyje jaunesnių jų grupėje rungėsi du dalyviai. I ir II-ąją vietas iškovojo mažeikiečiai Evelina Jaugaitė ir Matas Baranauskas. Vyresniųjų grupėje I-ąją vietą iškovojo Šiaulių JTC aviamodeliavimo būrelio mokinys Skirmantas Daukšas, II-ąją ir III-ąją vietas Mažeikių MTKC mokiniai Emilijus Kaleganovas ir Mantas Vindašius.

Su gumine laidyne paleidžiamų modelių rungtyje jaunesniųjų grupėje I-ąją vietą iškovojo  Matas Baranauskas (Mažeikių MTKC), II- ąją Benas Norkus, III-ąją Gustas Ramonas (Šiaulių JTC pradinio techninio modeliavimo būrelio mokiniai). Vyresniųjų grupėje I-ąją vietą iškovojo Skirmantas Daukšas, II-ąją – Martynas Joniškis (Šiaulių JTC aviamodeliavimo būrelio mokiniai), III-ąją Mantas Vindašius  (Mažeikių MTKC).

Varžybų dalyviai buvo apdovanoti dalyvio diplomais, nugalėtojai- diplomais ir medaliais.