Iš tarptautinių varžybų – su apdovanojimais

Rrugsėjo  28-30  dienomis Druskininkų regiono Puvočių miestelio apylinkėse vyko tarptautinės sportinės radiopelengacijos varžybos, kuriose dalyvavo 43 sportininkai iš keturių valstybių – Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Merginų  M16 amžiaus grupėje varžėsi 5 sportininkės, tarp jų  ir trys Jaunųjų technikų centro sportinės radiopelengacijos būrelio (vadovas Algimantas Dapkus) mokinės- Miglė Šarpilo,  Austėja  Micevičiūtė  ir Viltė  Mickytė. 3,5 mHz  sprinto  rungtyje M.Šarpilo iškovojo pirmąją, V.Mickytė – antrąją,  A.Micevičiūtė – ketvirtąją vietas.   144 mHz klasikos rungtyje  1-ąją  vietą iškovojo  A.Micevičiūtė,  2-ąją – V.Mickytė,  3-ąją M.Šarpilo.  3,5 mHz klasikos rungtyje 1-ąją vietą iškovojo M.Šarpilo, 2-ąją – A.Micevičiūtė, V.Mickytė užėmė 4-ąją vietą. Džiaugiamės  būrelio mokinių aukštais sportiniais pasiekimais tarptautinėse varžybose.