„Lietuvos trasos 2018“

Prasidėjo Lietuvos mokinių trasinių automodelių sporto „Lietuvos trasos 2018“ etapinės varžybos. Pirmasis varžybų etapas vyko vasario 3 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre. Varžybose dalyvavo Vilniaus, Kauno , Klaipėdos ir Šiaulių komandos.  Šiaulius atstovavo Jaunųjų technikų centro trasinio-sportinio modeliavimo būrelio (vadovas Vidas Dimavičius) penkių mokinių komanda.  Varžybų dalyviai rungėsi keturiose modelių klasėse. Būrelio mokinė Rugilė Švėgždaitė F-1 modelių klasėje iškovojo penktąją vietą. Geriausiai varžybose sekėsi būrelio mokiniui Aleksandrui Dauginui. Jis iškovojo net tris prizines vietas: G-12 modelių klasėje II-ąją vietą, ES-24 ir INT-32 modelių klasėse iškovojo trečiasis vietas. Sveikiname varžybų dalyvius ir nugalėtojus.

Sekantis varžybų etapas vyks kovo 3 d. Šiauliuose.